Calma Estate
CALMA ESTATE CALMA ESTATE

CALMA ESTATE

Nasze usługi

Marzysz o życiu w raju z pięknymi widokami, słoneczną pogodą i wyjątkowym mikroklimatem, który przyciąga ludzi z całego świata?

Nasze usługi obejmują:
Image
Image
Spersonalizowany wybór nieruchomości.

Oferujemy szeroką gamę nowych luksusowych nieruchomości, dostosowanych do Twoich preferencji, potrzeb i budżetu. Posiadamy apartamenty, penthousy, domki, wille i kamienice, zlokalizowane w najlepszych dzielnicach mieszkalnych Costa Blanca.

Kompleksowe zarządzanie procesem zakupu.

Towarzyszymy Ci od pierwszego kontaktu do podpisania umowy, poprzez negocjacje ceny, przetwarzanie dokumentacji prawnej i podatkowej oraz uzyskanie finansowania, jeśli go potrzebujesz.

Image
Image
Porady posprzedażowe.

Oferujemy spersonalizowaną obsługę posprzedażową, m.in. pomagamy w przepisaniu mediów, kontraktujemy nowych dostawców usług. Dzięki współpracy z najlepszymi ekipami remontowymi i architektami wnętrz, pomagamy naszym klientom w remontach lub wykończeniach ich nieruchomości.

Gwarancja jakości.

Wszystkie nasze nieruchomości posiadają gwarancje najwyższej jakości, zarówno pod względem materiałów, jak i wykończenia. Ponadto współpracujemy z najlepszymi deweloperami na rynku, którzy spełniają najwyższe standardy w zakresie projektowania, zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej.

Image
WhatsApp