Calma Estate
CALMA ESTATE CALMA ESTATE

CALMA ESTATE

O nas

Marzysz o życiu w raju z pięknymi widokami, słoneczną pogodą i niesamowitymi udogodnieniami?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, to jesteś we właściwym miejscu.
Image
Image

Witamy w

CALMA ESTATE

Witamy w Calma Estate, agencji nieruchomości specjalizującej się w sprzedaży luksusowych nowych domów na Costa Blanca. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z ponad 16-letnim doświadczeniem w sprzedaży w podróżach służbowych i 13-letnim w nieruchomościach, zarówno w Polsce. Specjalizujemy się w rynku VIP, zaspokajając potrzeby i preferencje klientów z najwyższej półki.

Mamy szeroki wybór nieruchomości dostosowanych do Twoich potrzeb i preferencji. Niezależnie od tego, czy szukasz willi, apartamentu, penthouse'u czy kamienicy, mamy wszystko. Nasze nieruchomości znajdują się w najlepszych obszarach Costa Blanca, takich jak Alicante, Benidorm, Calpe, Denia, Javea, Moraira i Torrevieja.

Oferujemy naszym klientom spersonalizowaną i bliską obsługę. Wsłuchujemy się w życzenia i oczekiwania klientów oraz prowadzimy ich przez każdy etap procesu zakupu domu. Zajmujemy się wszystkim, od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, przez negocjowanie najlepszej ceny, załatwianie formalności prawnych, po pomoc w finansowaniu i usługach posprzedażowych.

Image

"Nie jesteśmy tylko agencją nieruchomości. Jesteśmy zaufanym partnerem w zakupie luksusowych domów na Costa Blanca. Chcemy, abyś był szczęśliwy i zadowolony z zakupu, i chcemy, abyś cieszył się życiem w tym raju tak samo jak my"

CALMA ESTATE Certyfikowani agenci

Nasz zespół

Marta Dziaba

Agent

Karolina Gajewska

Agent
WhatsApp